Lot n° : 2278 | Estimation : 120 - 150€
CATS (Jacob). Ouderdom, buyten-leven, en hof-gedachten op nieus vermeerdert met des Autheurs tachtigh-Iarigh leven en Bedenckingen op Sorgh-uliet. Amsterdam, Joannes Jacobus Schipper, 1655.
In-8, broché, sans reliure.
Avec un frontispice et 14 illustrations gravées à mi page dans le texte.
[Suivi de, du même auteur:]
- Hof-gedachten, das is, Invallen by ghelegentheyt. S.l.n.d.. Avec 11 figures gravées à mi-page.
- Invallende Gedacht en op voorvallende gelegentheden. Amsterdam, Jan Jacob Schipper, 1660. Avec 19 figures gravées à mi-page.
- Aspasia, bly-eyndigh-spel. S.l.n.d. Avec un frontispice gravé.
- Afbeeldinge van't huwelyck, en't geene daer ontrens is, onder de gedaente van een Fuyck. S.l.n.d. Avec un frontispice gravé.
- Doot-kiste voor de Levendige, of sinne-beelden uyt godes woordt. Avec un frontispice gravé, 20 figures gravées à mi-page et 1 à pleine page.
- Tachtig-jarighleven, huys-houdinge en bedenckingen, op sorgh-uliet.
Lot n° : 2278
In-8, broché, sans reliure.
[Suivi de, du même auteur:]